1. Rozpoczynamy święty czas Misji Parafialnych. Serdecznie witam w naszej parafii o. Roberta Klemensa z Oratorium św. Filipa Neri ze Świętej Góry w Gostyniu, który podjął się odpowiedzialnego zadania przeprowadzenia Misji Świętych. Proszę wszystkich o  modlitwę w intencji naszej wspólnoty parafialnej oraz ojca misjonarza.
2. W trakcie Misji Świętych Msze św. od poniedziałku do soboty o godz. 19:00 oraz w niedzielę o godz. 9:30. Różaniec święty od poniedziałku do soboty codziennie o godz. 18:30 oraz w niedzielę o godz. 9:00. Szczegółowy plan jest wywieszony w gablocie.

3. Za tydzień w niedzielę 14 października przeżywać będziemy XVIII Dzień Papieski. Przed kościołem młodzież zbierać będzie ofiary do puszek na Fundusz Dzieła Nowego Tysiąclecia.
4. W sobotę odbył się pogrzeb śp. Jana Rubacha z ul. Dworcowej (przeżył 71 lat). Módlmy się w jego intencji – Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…
● za posprzątanie kościoła 28 września i ofiary pieniężne: Małgorzacie Szaranek, Irenie Waszkowiak, Arlecie Kaczmarek, Patrycji Nowak;
● za posprzątanie kościoła 5 października i ofiary pieniężne: Barbarze Drozdowskiej, Elwirze Michalskiej, Pelagii Pawłowskiej, Ewie Matysiak.
6. Przy wyjściu z kościoła można nabyć: „Przewodnik Katolicki” (5 zł), „Mały Przewodnik Katolicki” (5,90 zł), „Miłujcie się” (4 zł).