1. Dzisiaj przed kościołem zbiórka do puszek na Fundusz Pomocy Kościołowi na Wschodzie.
2. Koło Gospodyń Wiejskich we Wroniawach, OSP Wroniawy i Szkoła Podstawowa we Wroniawach zapraszają dzisiaj w niedzielę "MIKOŁAJKI" w sali wiejskiej. W programie: występy dzieci, Św. Mikołaj, pokaz ratownictwa medycznego przeprowadzony przez strażaków z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu; będzie możliwość zakupu kiełbaski, placka i ciepłego napoju.

3. Roraty we wtorek i czwartek o godz. 18.30 oraz w piątek o godz. 19:00.
4. Biuro Parafialne czynne będzie we wtorek i czwartek po Mszy św. o godz. 18.30.
5. Przedświąteczne odwiedziny chorych odbędą się w piątek 14 grudnia od godz. 9:00.
6. SPOWIEDŹ ADWENTOWA w naszej parafii z udziałem zaproszonych kapłanów, odbędzie się w czwartek 13 grudnia: ● przed południem od godz. 10.00-11.00 ● po południu od godz. 16.00-17.30. Podobnie jak w ubiegłe lata bardzo proszę aby jak najwięcej osób skorzystało z tej możliwości spowiedzi i nie odkładało jej na ostatnie chwile przed Świętami, ponieważ będę pomagał w spowiadaniu w parafiach dekanatu wolsztyńskiego i w związku z tym, na Msze św. będę przyjeżdżał krótko przed ich rozpoczęciem.
7. Za tydzień przypada trzecia niedziela miesiąca, a zatem składka zbierana w kościele będzie przeznaczona na dalsze prowadzone prace w budynku przy kościele.
8. W przyszłą niedzielę przed kościołem młodzież z naszej Parafii rozprowadzać będzie wykonane przez siebie świąteczne pierniki. Cały dochód ze sprzedaży będzie przeznaczony na letni wyjazd dla młodzieży.
9. Osoby, które w najbliższym czasie będą wycinać choinki ze swoich posesji i mogłyby je ofiarować do kościoła – proszę o kontakt.
10. Do przyszłej niedzieli włącznie można przynosić do kościoła produkty spożywcze i środki czystości dla najbardziej potrzebujących. Za już ofiarowane rzeczy Bóg zapłać!
11. W czasie Adwentu Nowennę i Koronkę do Bożego Miłosierdzia odmawiamy w piątki o godz. 18.45.
● za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne: Mirosławie Wierzbickiej, Danucie Bednarczyk, Danucie Murek, Jadwidze Makowskiej;
● za ofiary złożone na pomoc dla Arcybiskupiego Seminarium Duchownego w Poznaniu. Zebraliśmy 94,70 zł. Bóg zapłać!
13. Przy wyjściu z kościoła można nabyć: „Przewodnik Katolicki” (5 zł) oraz „Mały Przewodnik Katolicki” (5,90 zł), a także kalendarz na rok 2019 wydany przez Archiwum Archidiecezjalne (cena 3 zł).
14.  W zakrystii można nabywać Świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom oraz opłatki wigilijne (Mała świeca – 6 zł, duża – 13 zł).