1. Dzisiaj trzecia niedziela miesiąca. Składka przeznaczona jest na dalsze prowadzone prace w budynku przy kościele oraz na paliwo do ogrzewania naszej świątyni. Za złożone dzisiaj ofiary serdeczne Bóg zapłać!
2. Dobiegają końca odwiedziny duszpasterskie. W niedzielę, kolęda jeszcze na ul. Górnej. Początek o godz. 14:00.
3. Od 22 do 27 stycznia w Panamie odbywać się będą Światowe Dni Młodzieży z udziałem Ojca Świętego Franciszka oraz dużej grupy młodzieży z Polski. Pamiętajmy w naszych modlitwach o tym wydarzeniu.

4. Od poniedziałku do piątku będę przebywał poza parafią. W czasie mojej nieobecności zastępować mnie będą Ojcowie Oblaci z Obry. We wszelkich nagłych wypadkach proszę dzwonić do ks. proboszcza Józefa Wachowiaka z Gościeszyna pod nr tel.: 68 384 33 24 lub bezpośrednio do mnie: 601 38 11 60. Biuro Parafialne w tym tygodniu będzie nieczynne.
5. We wtorek nie będzie Mszy św. o godz. 18:30, w pozostałe dni Msze św. bez zmian.
6. W piątek po Mszy św. o godz. 19.00 – Nowenna i Koronka do Bożego Miłosierdzia. Intencje do wspólnej modlitwy można składać przed Mszą św. do koszyczka pod chórem.
7. Za tydzień przed kościołem zbiórka do puszek na naszą archidiecezjalną rozgłośnię radiową – „Radio Emaus”.
8. Przypominam o parafialnej zabawie karnawałowej, która odbędzie się w sobotę 9 lutego 2019 r. na Sali wiejskiej we Wroniawach. Początek o godz. 19:00. Cena od pary 170 zł. W trakcie zabawy rozprowadzać będziemy cegiełki na prace prowadzone przy sali parafialnej. W związku z tym,  zwracam się z prośbą o pomoc. Potrzebne są fanty i cisto. Gdyby ktoś mógł ofiarować blachę placka proszę o kontakt w zakrystii. Nagrody można także przynosić do zakrystii. Zabawę poprowadzi Zespół Muzyczny „TakTon”. Proszę o dokonywanie wpłat w sklepie u Pana Wieczorka we Wroniawach przy ul. Nowej.
  ● za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne: Krystynie Sapa, Hannie Piosik, Wojciechowi Winiarzowi.
10. Przy wyjściu z kościoła można nabyć: „Przewodnik Katolicki” (nowa cena - 6 zł); „Miłujcie się” (4 zł); „Gość Niedzielny” (5 zł) i dla dzieci „Mały Gość Niedzielny” (5 zł) oraz „Mały Przewodnik Katolicki”(5,90 zł).