1. W poniedziałek 11. lutego przypada wspomnienie NMP z Lourdes. Jest to jednocześnie Światowy Dzień Chorego. Pamiętajmy w naszych modlitwach o chorych i opiekujących się chorymi.
2. Biuro Parafialne czynne we wtorek i czwartek bezpośrednio po Mszy św. o godz. 18.30.
3. W piątek po Mszy św. o godz. 19.00 – Nowenna i Koronka do Bożego Miłosierdzia. Intencje do wspólnej modlitwy można składać przed Mszą św. do koszyczka pod chórem.

4. Za tydzień przypada trzecia niedziela miesiąca. W związku z tym tradycyjnie składka przeznaczona będzie na dalsze prowadzone prace w budynku przy kościele i paliwo do ogrzewania naszej świątyni.
5. Katecheza przedmałżeńska odbywać się będzie w Farze Wolsztyńskiej od 18.02-22.02.2019, codziennie o godz. 19:00.
● za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne: Małgorzacie Pappelbaum, Małgorzacie Klupieć, Jadwidze Majewskiej, Bożenie Teichert;
● wszystkim tym, którzy pomogli posprzątać dekorację bożonarodzeniową w kościele;
● bardzo dziękuję tym wszystkim, którzy pomogli przygotować i zorganizować naszą parafialną zabawę karnawałową. Serdeczne Bóg zapłać za ofiarowane ciasto i fanty.
7. Przy wyjściu z kościoła można nabyć: „Przewodnik Katolicki” (cena 6 zł); „Miłujcie się” (4 zł); „Gość Niedzielny” (5 zł) i dla dzieci „Mały Gość Niedzielny” (5 zł) oraz „Mały Przewodnik Katolicki”(5,90 zł).
8. „Przewodnik Katolicki” wydrukował książeczkę pt.: „40 dni z Bogiem. Pomocnik wielkopostny. Wielki Post 2019”. Jest to książeczka, która może pomóc w dobrym przeżyciu czasu Wielkiego Postu. Cena – 3,50 zł. Zainteresowane osoby proszę o kontakt dzisiaj w zakrystii.