1. Koło Gospodyń Wiejskich zaprasza wszystkie panie na spotkanie z okazji Dnia Kobiet, które odbędzie się dzisiaj o godz. 15.00 w naszej sali wiejskiej.
2. Biuro Parafialne czynne we wtorek i czwartek po Mszy św. o godz. 18.30.
3. W czwartek 14. marca o godz. 18.30 w zakrystii kościoła we Wroniawach będzie można odbierać alby dla dzieci, które w tym roku przystąpią do I Komunii Świętej.
4. Droga Krzyżowa w piątek o godz. 18:30. Proszę o przyjście na nią młodzież przygotowującą się do Bierzmowania.
5. Gorzkie Żale w niedzielę po Mszy św. o godz. 9:30.

6. Za tydzień przypada trzecia niedziela miesiąca. W związku z tym, tradycyjnie składka przeznaczona będzie na dokończenie prac w budynku przy kościele.
7. W przyszłą niedzielę przed kościołem zbiórka do puszek na Dzieło Pomocy Misjom „Ad Gentes”.
8. W okresie Wielkiego Postu Nowennę i Koronkę do Bożego Miłosierdzia odmawiamy w czwartki po Mszy św. Intencje do wspólnej modlitwy można składać przed Mszą św. do koszyczka pod chórem.
9. W okresie Wielkiego Postu składamy daninę diecezjalną. Fundusze z tej daniny są przeznaczane na działalność charytatywną prowadzoną przez Caritas, na potrzeby Arcybiskupiego Seminarium Duchownego, Domu Księży Emerytów, Muzeum, Katedry oraz na funkcjonowanie instytucji centralnych Archidiecezji. Koperty na daninę wyłożone są pod chórem. Za dotychczas złożone ofiary na daninę oraz na potrzeby naszej Parafii serdeczne Bóg zapłać!
10. Mają zamiar wstąpić w związek małżeński: Marcin Czesław Michalszczak z par. pw. NMP Wniebowziętej w Zbąszyniu i Natalia Anna Ziomek z par. pw. Miłosierdzia Bożego we Wroniawach. Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach małżeńskich, zobowiązany jest w sumieniu poinformować o tym w biurze parafialnym.
● za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne: Halinie Rozynek, Marii Kudlińskiej, Bernadecie Kaczmarek, Alinie Kaczmarek;
● za ofiary zebrane w środę popielcową na Caritas. Zebraliśmy 209,75 zł. Bóg zapłać!
12. Przy wyjściu z kościoła można nabyć: „Przewodnik Katolicki” (nowa cena - 6 zł); „Miłujcie się” (4 zł); „Gość Niedzielny” (5 zł) i dla dzieci „Mały Gość Niedzielny” (5 zł) oraz „Mały Przewodnik Katolicki” (5,90 zł). W „Przewodniku Katolickim” przeczytamy m.in.: o tym, że katecheci się nie poddają. Coraz częściej słyszą, że religia jest nieważna. Ale to właśnie oni rozmawiają z uczniami na tematy dla nich najważniejsze; a także przeczytać możemy o współczesnych świętych, którzy są dla nas drogowskazem. Pierwsza część rekolekcji wielkopostnych z „Przewodnikiem Katolickim”.