1. Biuro Parafialne czynne we wtorek i czwartek bezpośrednio po Mszy św. o godz. 18.30.
2. Wielkopostna Spowiedź Święta z udziałem zaproszonych kapłanów odbędzie się w naszym kościele w czwartek 11. kwietnia: ● przed południem od godz. 10.00 do 11.00 ● po południu od godz. 16.00 do 17.30.
3. Nowenna i Koronka do Bożego Miłosierdzia w czwartek po Mszy św. Intencje do wspólnej modlitwy można składać przed Mszą św. do koszyczka pod chórem.

4. Parafialna Droga Krzyżowa odbędzie się w piątek 12 kwietnia o godz. 19.00. Początek przy kościele, dalej pójdziemy ul. Górną, Polną i zakończymy przy kościele. Proszę zabrać ze sobą świece lub znicze. Do poszczególnych stacji będziemy nieśli duży krzyż w następującym porządku: przy I stacji – Ministranci, przy II stacji Dzieci, przy III stacji Młodzież przygotowująca się do Bierzmowania, przy IV stacji – Rada Parafialna, przy V stacji – Koło Gospodyń, przy VI stacji – Rada Sołecka, przy VII stacji – Rodzice dzieci przystępujących w tym roku do I Komunii Świętej, przy VIII stacji – Matki Różańcowe, przy IX stacji – Ojcowie Różańcowi, przy X stacji – Klub Seniora, przy XI stacji – Klub sportowy „Sokół”, przy XII stacji – Chór, przy XIII stacji – Nauczyciele. Bardzo proszę Strażaków o zabezpieczenie drogi.
5. W piątek wyjątkowo Msza św. o godz. 18.30. Nie będzie Drogi Krzyżowej w kościele.
6. Zbiórka ministrantów w sobotę o godz. 10.00.
7. Za tydzień Niedziela Palmowa, czyli Niedziela Męki Pańskiej i rozpoczęcie Wielkiego Tygodnia. Poświęcenie palm podczas każdej Mszy św. W niedzielę o godz. 9.30 zbierzemy się przed kościołem, tam odbędzie się poświęcenie palm i później uroczysta procesja z palmami do kościoła. Zapraszam wszystkich, a szczególnie dzieci.
8. Gorzkie Żale w niedzielę po Mszy św. o godz. 9:30.
9. W okresie Wielkiego Postu składamy daninę diecezjalną. Fundusze z tej daniny są przeznaczane na działalność charytatywną prowadzoną przez Caritas, na potrzeby Arcybiskupiego Seminarium Duchownego, Domu Księży Emerytów, Muzeum, Katedry oraz na funkcjonowanie instytucji centralnych Archidiecezji. Koperty na daninę wyłożone są pod chórem. Za dotychczas złożone ofiary na daninę oraz na potrzeby naszej Parafii serdeczne Bóg zapłać!
10. Ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego można składać do puszki ustawionej na stoliku  pod chórem.
11. W sobotę odbył się pogrzeb śp. Mariana Skorupińskiego z ul. Dworcowej (przeżył 86 lat). Módlmy się w jego intencji – Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…
● za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne: Agnieszce Wojtkowiak, Katarzynie Ratajskiej, Kornelii Jokś, Gabrieli Prządce;
● paniom, które ofiarowały i posadziły piękne kwiaty przy kościele;
●  23. Rodzinom za ofiary złożone na daninę diecezjalną i na potrzeby naszej Parafii.
13. Przy wyjściu z kościoła można nabyć: „Przewodnik Katolicki” (6 zł); „Miłujcie się” (4 zł); „Gość Niedzielny” (5 zł) i dla dzieci „Mały Gość Niedzielny” (5 zł) oraz „Mały Przewodnik Katolicki” (5,90 zł). W „Przewodniku Katolickim” przeczytamy m.in.: o tym, że biskupi apelują o dążenie do wspólnego dobra; w stulecie PCK o tym, że Polski Czerwony Krzyż to nie tylko siostry niosące pomoc i centra krwiodawstwa; o tym, że emerytura to nie koniec świata, ale kolejny etap życia.