Szanowni Goście, Drodzy Parafianie!
  Niech Zmartwychwstały Chrystus napełnia Was prawdziwym pokojem, którego świat dać nie może, niech daje siłę do pokonywania trudności, obdarzając wszelkimi potrzebnymi łaskami i błogosławieństwem. Niech spotkanie z Nim w Poranek Wielkanocny umacnia wiarę w Jego żywą obecność w naszym życiu, w Jego Słowie, w Sakramentach Świętych i zawsze prowadzi nas do spotkania z Nim w Eucharystii i w drugim człowieku. Błogosławionych Świąt i radosnego świętowania. Alleluja!
Ks. Tomasz i kl. Piotr

1. W Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego - Msza Święta o godz. 9.30.
2. W Niedzielę i Poniedziałek Wielkanocny – Nowennę oraz Koronkę do Bożego Miłosierdzia odmówimy przed Mszą św. o godz. 9.30 (czyli ok. godz. 9.15), we wtorek, środę i czwartek o godz. 18.15, w piątek i sobotę o godz. 18.45.
3. W Poniedziałek Wielkanocny, II Święto Zmartwychwstania Pańskiego - Msza św. o godz. 9.30. Przed kościołem zbiórka ofiar na potrzeby Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego oraz Wydziału Teologicznego UAM w Poznaniu. Cały rozpoczynający się tydzień ma rangę Uroczystości Zmartwychwstania – stąd  najbliższy piątek nie jest dniem postnym.

4. Serdeczne Bóg zapłać tym wszystkim, którzy pomogli w przygotowaniu i udekorowaniu świątyni na Triduum Paschalne i Święta Wielkanocne. Dziękuję kl. Piotrowi, ministrantom oraz chórowi i panu organiście za przygotowanie i ubogacenie Liturgii. Wszystkim za wszelkie dobro uczynione dla naszej Wspólnoty Parafialnej składam serdeczne Bóg zapłać.
5. Biuro Parafialne czynne we wtorek i czwartek po Mszy św. o godz. 18.30.
6. Pierwsza Spowiedź Święta dla dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii św. odbędzie się w najbliższy czwartek 25. kwietnia o 17.00 w kościele. Serdecznie zapraszam dzieci komunijne wraz z rodzicami.
7. Za tydzień Niedziela Miłosierdzia Bożego, imieniny naszej Parafii. Uroczysta suma odpustowa o godz. 15.00. Mszy św. odpustowej będzie przewodniczył i Słowo Boże wygłosi ks. Henryk Schwanke ze Zgromadzenia Księży Filipinów w Gostyniu. Po Mszy św. procesja z Najświętszym Sakramentem. Proszę o przygotowanie baldachimu i feretronów. Dziewczynki proszę w czasie procesji o sypanie kwiatków przed Panem Jezusem.
8. Niedziela Miłosierdzia rozpoczyna w kościele 75 Tydzień Miłosierdzia. Przed kościołem zbiórka do puszek na potrzeby Caritas Archidiecezjalnej.
● za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne: Mirosławie i Natalii Nowak; Adeli, Wandzie, Danucie, Adriannie, Danucie, Darii Walkowiak; Dorocie i Benonowi Michnikowskim; Sylwii Dulat; Agnieszce i Rozalii Weiss;
● dziękuję za ofiary złożone na kwiaty do Grobu Pana Jezusa oraz kolejnym 55 rodzinom za złożone ofiary na daninę diecezjalną i potrzeby naszego kościoła;
10. Przy wyjściu z kościoła można nabyć: „Przewodnik Katolicki” z książeczką: „5 minut z Bogiem. Modlitwa na każdy dzień maja” (cena 6 zł); „Miłujcie się” (4 zł); „Gość Niedzielny” (5 zł) i dla dzieci „Mały Gość Niedzielny” (5 zł) oraz „Mały Przewodnik Katolicki” (5,90 zł).