Ogłoszenia duszpasterskie

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Katarzyna Gortat,Martyna Kaczmarek,Teresa Mielcarek,Daria Mielcarek,Renata Mielcarek .Bóg zapłać.
2. Prasę katolicką rozprowadzają ministranci,zachęcam do nabycia.dziękuję.
3. Dziękuję za ofiary składane na daninę diecezjalną oraz za ofiarę na kwiaty do Grobu Pańskiego od Matek Różańcowych.
4. Spowiedź z udziałem kapłanów z dekanatu w poniedziałek w parafii św.Józefa i we wtorek w Farze w Wolsztynie.
5. Bardzo dziękuję wszystkim,którzy przygotowali Drogę Krzyżową ulicami Wroniaw,szczególne podziękowania strażakom za zabezpieczenie trasy.
6. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy na składce remontowej 2997,54PLN. Za wszystkie ofiary bardzo serdecznie dziekuję.
7. Zachęcam do udziału w Triduum Paschalnym.
8. W poniedziałek wielkanocny po Mszach św.zbiórka ofiar na KUL,ASD i szkoły katolickie.

.

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Magdalena Jokś, Agata Pochanke,Agnieszka Wojnarowicz,Weronika Wróblewska,Aleksandra Wróblewska.Bóg zapłać.
3. Zachęcam do udziału w nabożeństwach wielkopostnych:
 -Droga Krzyżowa ulicami naszej miejscowości w piątek w łączności z Mszą o godz.19.00
 -Gorzkie Żale w łączności z niedzielną mszą o godz.09.30.

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Maria Piskorska,Urszula Kruszona,Genowefa Pochanke,Małgorzata Konieczek.Bóg zapłać.
3. Zachęcam do udziału w nabożeństwach wielkopostnych:
 -Droga Krzyżowa w piątek:dla dzieci o 16:30 i dla dorosłych w łączności z Mszą o godz.19.00
 -Gorzkie Żale w łączności z niedzielną mszą o godz.09.30.

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Szymon Rozynek,Maria Matykowska, Grażyna Wożna, Stefan Sapa, Joanna Każmierczak. Bóg zapłać.
2. Prasę katolicką rozprowadzają ministranci,zachęcam do nabycia.dziękuję.

1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Izabella Kędzierska-Krzywonos, Wiktoria Krzywonos, Małgorzata Kliks, Iga Kliks, Barbara Barczewska.Bóg zapłać.