1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Krystyna Sapa,Urszula Stankowska,Anna Nowicka,Emilia Antkowiak,Alina Skorupińska.Bóg zapłać.
2. Prasę katolicką rozprowadzają ministranci,zachęcam do nabycia.
3. Świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom i opłatki można nabywać w zakrystii. Małe świece - ofiara 10 PLN,duże świece - ofiara 20 PLN.

4. Dzisiaj rozpoczynamy Adwent,czas przygotowania do świąt Bożego Narodzenia.Od soboty do wtorku przeżyjemy rekolekcje. Nauki w łączności z Mszami w sobotę,niedzielę,poniedziałek i wtorek. Rekolekcje poprowadzi o.Błażej z Klasztoru w Wieluniu. Zachęcam do skorzystania.W poniedziałek i wtorek rekolekcje szkolne.
5. W piątek uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msze św.o godz.09.30 i 19.00.
Nie obowiązuje post od pokarmów mięsnych.
6. Msze roratnie we wtorek o godz.19.00 i czwartek o godz.18.30. Dzieci zachęcam do przyniesienia lampionów.
7. Spowiedź adwentowa we wtorek 10.12.2023r.