1. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiary pieniężne pp.Agnieszka Weiss,Benon Michnikowski,Danuta Walkowiak,Anna Walkowiak,Ada Walkowiak..Bóg zapłać.
2. Prasę katolicką rozprowadzają ministranci,zachęcam do nabycia.dziękuję.
3. W dzisiejszą niedziele Światowy Dzień Chorego.Przez pośrednictwo Matki Bożej z Lourdes módlmy się za chorych.

4. W środę rozpoczniemy Wielki Post.Msze św.w Środę Popielcową o godz.09.30 i 19.00.Na każdej Mszy posypanie głów popiołem.Tego dnia obowiązuje post ścisły.Po Mszach zbiórka ofiar na Caritas.
5. Zachęcam do udziału w nabożeństwach wielkopostnych:
 -Droga Krzyżowa w piątek:dla dzieci o 16.30,dla dorosłych w łączności z Mszą o godz.19.00
 -Gorzkie Żale w łączności z niedzielną mszą o godz.09.30.
6. Daninę diecezjalną składamy w osobnych kopertach.
7. W związku z feriami zimowymi dzieci z klasy trzeciej nie muszą przygotowywać liturgii trzeciej niedzieli.Dzieciom i nauczycielom życzymy dobrego odpoczynku.
8. W przyszłą niedzielę składka remontowa,którą polecam ofiarności Czcigodnych Parafian.
9. Zmarła nasza Parafianka +Maria Rozynek z ul.Nowej. Msza pogrzebowa we wtorek o godz.12.00. Różaniec w niedzielę i poniedziałek o godz.18.00. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie.

.